Zainteresowała Cię zakładka Wsparcie na tej stronie? Już Ci bardzo dziękuję za chęci! 😀 A teraz do konkretów: najprostszą (i darmową!) formą wsparcia jest oglądanie filmików, komentowanie i zostawianie łapek w dowolną stronę. Jeśli chcesz wesprzeć kanał finansowo, to możesz to zrobić następującymi metodami:

Bezpośrednie wsparcie przelewem na numer konta: PL 04 2490 0005 0000 4000 9980 9768 z tytułem „Darowizna”.

Comiesięczne wsparcie na Patronite. Strona ta pobiera dosyć małą prowizję, do tego wspierając w ten sposób możesz otrzymać różne bonusy.

Donate na Tipo.live. Metoda szczególnie polecana podczas transmisji na żywo. Twoja wiadomość pojawi się na ekranie. Również niewielka prowizja, o ile nie zapłacisz SMSem lub Paysafecardem.

Wspieranie kanału na YouTube. Duża ilość widocznych bonusów, takich jak emotki, odznaki za czas wspierania. Większa prowizja niż w poprzednich metodach.

Subskrypcja kanału na Twitchu. Emotki, odznaki za czas wspierania oraz brak reklam na live. Prowizja chyba jeszcze większa niż na YouTube.

Zakup w oficjalnym sklepie kanału. Znajdziesz tu magnesy, naklejki lub inne ciekawe przedmioty w tematyce kanału. Część przychodu trafia do mnie.

Klikając w ten link partnerski Eneba a następnie robiąc zakupy na tej stronie.

Klikając w dowolny link prowadzący do sklepu X-kom w zakładce Sprzęt. W twojej przeglądarce zapisze się ciasteczko dzięki któremu otrzymam 1% wartości Twoich zakupów w tym sklepie (nie muszą być to produkty do których prowadził link).